Nastavničko vijeće

ŠKOLA ZA MEDICINSKE SESTRE VINOGRADSKA

Nastavničko vijeće za šk.god. 2019./2020.

R.b

Prezime i ime

Zvanje/znanstveni stupanj/stručni stupanj

Nastavni predmet

1.

Antičević  Tatjana

dipl. med. techn., nastavnik mentor, voditeljica smjene

Strukovni predmeti

2.

Antunović Dajana

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

3.

Avgustinović Suzana

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

4.

Babojelić Anamarija

dipl. sanitarni inž.

Strukovni predmeti

5.

Bašić Daniel

prof. matematike i informatike

Informatika i matematika

6.

Božić Josip

mag. med. techn.

Strukovni predmeti

7.

Briski Sonja

mag. med. techn.

Strukovni predmeti

8.

Snježana Cipčić

dipl. med. techn.

Strukovni predmeti

9.

Dolić Janja

prof. kateheta

Vjeronauk, Etika

10.

Durlen Stanić Ksenija

prof. matematike i fizike

Matematika

11.

Fučkar Gordana

prof. psihologije, bacc.med. techn.

Strukovni predmeti

12.

Golub Anđelko

prof. latinskog i talijanskog jezika

Latinski jezik

13.

Grgić Vedrana

prof. fizike

Fizika

14.

Grgurević Ines

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

15.

Grzunov Vesna

dipl.ing. biologije

Biologija

16.

Habazin Irena

doktorica znanosti

prof.defektologije,bacc. med. techn.

Voditeljica smjene, nastavnik savjetnik

Strukovni predmeti

17.

Horvat Ivana

bacc.med.techn.

Strukovni predmeti

18.

Jakelić Martina

bacc.med. techn

Strukovni predmeti

19.

Jurlić Frane

prof. matematike i informatike

Matematika i Informatika

20.

Karabegović Alma

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

21.

Kičić Miroslava

mag. med. techn., Ispitni koordinator

Strukovni predmeti

22.

Koraj Irena

dipl. med. techn., nastavnik mentor

Strukovni predmeti

23.

Kralj Vesna

dipl. ing. geografije, nastavnik mentor

Geografija

24.

Krkić Drobić Aida

dipl. med. techn.

Strukovni predmeti

25.

Kulfa Ivana

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

26.

Lovrek Seničić Monika

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

27.

Ljubić Zdravka

prof. njemačkog jezika i književnosti

Njemački jezik

28.

Major Gordana

bacc.med.techn.

Strukovni predmeti

29.

Martinis Lamešić Dalija

dr. med.

Strukovni predmeti

30.

Matković Claudia

prof. hrvatskog jezika i književnosti

Hrvatski jezik

31.

Merlin Ivana

prof. psihologije

Psihologija, Hrvatski znakovni jezik

32.

Mikecin Milica

doktorica drušvenih znanosti.,prof. kroatistike, dipl. bibliotekarka

Školska  knjižničarka

33.

Mimica Špoljar Neda

prof. hrvatskog jezika i književnosti i kroatistike, nastavnik savjetnik

Hrvatski jezik

34.

Mlinar Maja

dipl. med. techn

Strukovni predmeti

35.

Mudrovčić Nada

dipl. pedagoginja, stručni suradnik mentor

pedagoginja, Načela poučavanja

36.

Mutić Ana

dipl. med. techn.

Strukovni predmeti

37.

Pavešić Petar

prof. geografije i socijologije

Geografija, Sociologija

38.

Pilat Maja

prof. biologije i kemije

Biokemija

39.

Pišćenec Ivana

mag. med. techn.

Strukovni predmeti

40.

Pleić Tomić Barbara

diplomirani anglist i književni komparist

Engleski jezik

41.

Protić Dubravka

dipl. med.techn., nastavnik mentor

Strukovni predmeti

42.

Radolfi Fani

prof.engleskog jezika i književnosti i  talijanskog jezika i književnosti

Engleski jezik

43.

Razum Josip

prof. kemije

Kemija

44.

Spahija Mirjana

dr. med.

Strukovni predmeti

45.

Stančić Nevenka

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

46.

Šestak Mirjana

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

47.

Šimunčić Mihaela

bacc. med. techn.

Strukovni predmeti

48.

Šolić Lidija

prof.engleskog i njemačkog jezika i knjiž.

Engleski jezik, Njemački jezik

49.

Tomić Ana

dipl. med. techn.

Strukovni predmeti

50.

Tomljenović Sanja

prof. hrvatskog jezika

Hrvatski jezik

51.

Trgovec Dubravka

prof. socijalne pedagogije, bacc. med. techn.bacc.med.techn.

Strukovni predmeti

52.

Trnčević Martina

dipl. med. techn.

Strukovni predmeti

53.

Videk Ivan

prof. povijesti

Povijest

54.

Zagajšak Dražen

mag. kineziologije

Tjelesna i zdravstvena kultura